1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki

Strefa Abonenta

ładowanie
Wystąpił błąd
Zamknij

Błąd
Zamknij

Zamknij okno
​ Uwaga! Zaktualizuj swoją przeglądarkę

Korzystasz z wersji przeglądarki internetowej, która nie jest wspierana przez iPolsat Box. Aby bez problemów korzystać z iPolsat Box, sprawdź, jakie wersje przeglądarek wspieramy i dokonaj aktualizacji.

Jakie wersje przeglądarek wspieramy »

Logowanie do iPolsat Box

Nie masz jeszcze konta?

PAMIĘTAJ! Cyfrowy Polsat S.A. w celu ochrony przekazywanych przez Państwa danych stosuje bezpieczne protokoły internetowe HTTPS. Jednak nawet przy ich stosowaniu należy pamiętać, że w przypadku braku aktualnego oprogramowania antywirusowego, należy je bezzwłocznie zainstalować. Przy każdej próbie logowania za pośrednictwem urzadzenia bez oprogramowania antywirusowego istnieje zagrożenie działania złośliwego i niepożądanego oprogramowania.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. rozporządzenia w sprawie przetwarzania danych osobowych1 (tzw. RODO) zapewniamy, że Państwa dane przetwarzane są w sposób zapewniający najwyższe standardy bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Polsat Box przypomina, że wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych wyrażają Państwo dobrowolnie. Można je wyrazić i wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na prawo Polsat Boxu do przetwarzania danych w celu opisanym w zgodzie do chwili jej wycofania.

Zgody można wyrazić i wycofać w prosty sposób wskazany na www.polsatbox.pl/dane-osobowe

Z aktualnymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym przysługującymi Państwu prawami w każdej chwili mogą zapoznać się Państwo na www.polsatbox.pl/dane-osobowe.

1Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Dla Abonentów